Interesse in Maskerade? Lid worden?

Stuur een mailtje naar: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Voor ons secretariaat:

Mariëlle Hoogenboom
Akkerslootpolder 3a
2374AA Oud Ade
tel: 06 57920453 

Maskerade treedt op in het dorpshuis in Rijpwetering: 

Dorpshuis plein 13
Pastoor van der Plaatstraat 13a,
2375 AC Rijpwetering, 
tel: 071 501 8548
mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web: dorpshuisplein13.nl

Klik op bovenstaande adres om op google maps te zoeken. Mocht je eens willen komen kijken bij een van onze repetities, dan ben je van harte welkom. We repeteren elke woensdagavond van eind Augustus tot half November, en van Half Januari tot Half April.

Wij kunnen ook hulp gebruiken rondom de uitvoeringen. Als u wilt helpen bij het assisteren tijdens de uitvoeringen, neem dan gewooon eens contact op met één van de leden of kom eens langs op een van bovengenoemde woensdagen of geef een e-mailtje naar het bestuur.